![](https://cdn.prod.website-files.com/6384b331759e4d35a96c7fae/6437ce0d5731aa759d78eb3b_36%20%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.png)
Петро Вигівський дав інтерв'ю LVIV MEDIA, у якому розповів історію незаконного ув’язнення свого сина Валентина, а також поділився тим, що роблять родичі політв’язнів у боротьбі за свободу близьких.
Пан Петро дізнався, що Валентина Вигівського викрала російська ФСБ восени 2014 року — через місяць після того, як з сином пропав зв'язок. Його арештували на вокзалі Сімферополя, вивезли у Москву та засудили на 11 років. Відтоді Петро бореться за звільнення свого сина та інших українських політв'язнів, що сидять у російських тюрмах. Свою діяльність він провадить також як член правління Об’єднання родичів політв’язнів Кремля.
Львів пан Петро відвідав з нагоди відкриття виставки «Історії з окупованого Криму».