![](https://cdn.prod.website-files.com/6384b331759e4d35a96c7fae/64c90ec14de0edf157de86dd_maxresdefault%20(1).jpg)
Дмитро Вахненко та Аліна Родіна працюють документаторами понад рік. Вони зафіксували обставини майже всіх обстрілів Запоріжжя та виїжджають на місця інцидентів по області. Вся зібрана інформація вноситься у базу І-DOC, яка належним чином зберігає дані та зіставляє свідчення людей.
Окрім наслідків обстрілів документують також мародерство та викрадення цивільних осіб. Зокрема дуже корисним для збору свідчень з прифронтових та окупованих територій стає Telegram-бот «ЕнергодарСОС», куди свідки безпечно для себе можуть повідомити інформацію про злочини РФ.
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».