![](https://cdn.prod.website-files.com/6384b331759e4d35a96c7fae/65eb14030d386ef1669a88c6_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%823%20(9).png)
Документатори Об’єднання мали зустріч Михайлом Волковим, Представником Уповноваженого з прав людини у Запорізькій області. Захід мав на меті підвищити ефективність співпраці місцевих благодійних і громадських організацій з представниками влади Запорізької області.
Фахівці Об’єднання наголосили пану Волкову на необхідності кращого донесення інформації постраждалим від воєнних злочинів можливостей з отримання ними державної допомоги. З нашої практики опитування цих вразливих верств населення, багато людей не знають про те, що взагалі мають право на підтримку від держави.
Завдяки цій зустрічі документаторам Об’єднання вдалося налагодити комунікацію з фахівцями інших запорізьких неурядових організацій та самим поділитися з ними досвідом.
Нагадаємо, восени 2022 року наша організація почала документувати воєнні злочини та злочини проти людяності в окупованих районах Запорізької області. За підсумками минулого року, документатори Об’єднання зафіксували 1648 інцидентів, що містять ознаки воєнних злочинів.
Публікація підготовлена за фінансової підтримки чеської організації People in Need, у рамках ініціативи SOS Ukraine. Зміст публікації не обов’язково збігається з їхньою позицією.