Якщо вам відомі будь-які факти про злодіяння загарбників на Запоріжчині — повідомте про це в Telegram-бот «ЕнергодарСОС»!
Поділитися:
Якщо вам відомі будь-які факти про злодіяння загарбників на Запоріжчині — повідомте про це в Telegram-бот «ЕнергодарСОС»!


Наша рідна земля страждає від окупантів. Російські солдати коять воєнні злочини у Запорізькій області щодня: катують та викрадають людей, руйнують помешкання сотень тисяч українців!

Ваші свідчення будуть передані до регіональних та міжнародних судових органів та органів розслідування для притягнення винних до відповідальності.

Не дамо цим злочинам лишитись безкарними! Сила масових свідчень змусить росіян понести відповідальність!

Об’єднання родичів політв’язнів Кремля та Коаліція «Україна. 5 ранку» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні створили Telegram-бот для документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності «‎ЕнергодарСОС». Цей бот дає можливість громадянам на всіх окупованих територіях Запорізької області, а також ВПО, які покинули окуповані райони, безпечно для себе долучитися до процесів притягнення керівництва та військових держави-терориста до відповідальності. Свідчення користувачів будуть передані до регіональних та міжнародних судових органів та органів розслідування для притягнення винних до відповідальності.

Через бота користувач може детально розповісти про інцидент, прикріпити фото або відео як доказ. «‎ЕнергодарСОС» фіксує:
• викрадення, утримання в полоні та заручниках;
• насильство над людиною, вбивство;
• діяльність колаборантів;
• привласнення та руйнування майна;
• обстріли житлових кварталів та об'єктів інфраструктури;
• знайдені фрагменти снарядів, воронки від влучення ракет в межах цивільного населеного пункту.

No items found.

Останні новини