![](https://cdn.prod.website-files.com/6384b331759e4d35a96c7fae/65c2371a5eeb94a26dc8f296_%D0%B0%D1%82%D0%BF.png)
Об’єднання провели восьмиденний психологічний ретрит для членів команди у мальовничому карпатському містечку Яремче. Протягом цих днів ми пройшли курс як тілесного, так і емоціонального відновлення: спробували різні види медитацій, йога-практик, ароматичну та звукову терапію та провели кілька чайних церемоній всією командою. Цей спільний відпочинок допоміг нам відновити психологічну рівновагу та згуртувати командний дух.
Ретрит відбувся у рамках проєкту «Екстрена підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у відповідь на війну в Україні» (ESU), який фінансується Європейським Союзом.