Об’єднання зафіксувало діяльність більш ніж 1100 колаборантів в окупованих районах Запорізької області
Поділитися:
Ми збираємо та систематизуємо інформацію про порушення прав людини та документуємо воєнні злочини з тимчасово окупованих районів Запорізької області. У процесі моніторингу фахівці Об’єднання з відкритих джерел зафіксували 1100 осіб, діяльність яких містить ознаки колабораційної діяльності та державної зради.

Серед колаборантів — депутати міських і селищних рад, працівники поліції та прокуратури, вихователі дитячих садків та вчителі, журналісти, священики та працівники різноманітних підприємств. Всі вони прислужують окупантам, допомагають їм чинити свавілля на захоплених територіях, позбавляти волі та чинити тортури над громадянами, утримувати контроль над територіями, установами, підприємствами та організаціями.

Об'єднання передало інформацію про колаборантів у спеціальні служби, що займаються розслідуванням та притягненням таких злочинців до відповідальності: зокрема Офіс генпрокурора, ДБР, СБУ та поліцію.

Нагадаємо, мешканці окупованих районів Запорізької області можуть фіксувати воєнні злочини росіян через телеграм-бот «‎ЕнергодарСОС». Ваші свідчення будуть передані до регіональних та міжнародних судових органів та органів розслідування для притягнення винних до відповідальності.

No items found.

Останні новини