Об'єднання передало до українських органів розслідування інформацію про діяльність 470 колаборантів в окупованих районах Запорізької області!
Поділитися:

Наші документатори на основі моніторингу відкритих джерел систематично доповнюють та оновлюють базу колаборантів, що зараз налічує близько 1 800 прізвищ. Нещодавно ми передали до Офісу Генерального прокурора, Національної поліції, СБУ та Державного бюро розслідувань детальне досьє на 470 колаборантів з інформацією про їхній життєвий бекграунд та прислужницькі дії в період окупації.

У цьому списку — великі та малі бізнесмени, представники силових структур, юристи, фермери, вихователі дитячих садків, вчителі та працівники великих енергетичних підприємств. Всі вони допомагають окупантам чинити свавілля на захоплених територіях, позбавляти волі та чинити тортури над громадянами, утримувати контроль над територіями, установами та організаціями.

Навесні ми передавали інформацію про більш ніж 1110 колаборантів до служб, що займаються розслідуванням та притягненням таких злочинців до відповідальності.

Нагадаємо, мешканці окупованих районів Запорізької області можуть фіксувати воєнні злочини росіян, а також злочинну діяльність колаборантів через телеграм-бот «‎ЕнергодарСОС». Ваші свідчення стануть частиною доказової бази, щоб не залишити шансів вийти злочинцям сухими із води!

No items found.

Останні новини