Про вирок політв’язню Олександру Марченку

10 років колонії. Такий вирок виніс російський суд політв’язню Олександру Марченку. У програмі “Звільніть наших рідних” на Громадському радіо говоримо про справу Олександра з його дружиною Катериною Марченко та Генеральним консулом України в Ростові-на-Дону Тарасом Малишевським.

Олександра Марченка затримали в грудні 2018 року, коли він поїхав до окупованого Донецька, щоб вивезти звідти своє авто. ПІзніше бойовики передали його ФСБ РФ. У Росії Олександра звинуватили в контрабанді зброї та шпигунстві.

Олександр потребує постійного прийому ліків, оскільки свого часу страждав від онкологічного захворювання. Також низка проблем зі здоров’ям виникла в результаті перенесених у полоні бойовиків тортур.

Український консул Тарас Малишевський зазначив, що в скрутних умовах російського полону, питання забезпечення політв’язнів необхідними медикаментами повністю лягає на плечі сімей.

Нагадаємо, що кожен може допомогти захистити здоров’я українських політв’язнів, підтримавши нашу кампанію на Спільнокошті 👉 https://bit.ly/3oaglla.

Програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цій програмі, є виключною відповідальністю її авторів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

16 + 18 =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля