Активіст і актор Євген Черников про підтримку політв`язнів і фільм “Номери”

Активіст й актор Євген Черников завітав на програму “Звільніть наших рідних” на Громадському радіо. Ми поговорили про новий фільм Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва “Номери”, в якому Євген виконав одну з головних ролей.
Євген Черников – кіноактор, який зіграв у понад 20 фільмах і серіалах. Він мешкав у Криму, однак покинув півострів у 2015 році. Під час анексії був активістом, брав участь в антиросійських акціях у Севастополі та Сімферополі. Після арешту Олега Сенцова активно підтримував українських політв’язнів.
“Цей фільм – маніфест. Намагання привернути увагу до політичних в’язнів через постать Олега, як символа політв’язнів. Вихід цього фільму – це приклад того, що, навіть знаходячись в ув’язненні, люди намагаються працювати далі і не опускають руки. Знаходять у собі сили навіть під час голодування розробляти проект фільму і надсилати листи з настановами. Якщо Олег не опустив руки, голодуючи і не знаючи чи залишиться він живий, то ми, тим паче не маємо здаватися і припиняти боротися. У кожного різні засоби боротьби і своя зброя. Моя зброя – це мистецтво”, – прокоментував своє бачення стрічки Євген.
Програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цій програмі, є виключною відповідальністю її авторів.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

nineteen + eleven =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля