«Фуга 119». Книга добровольця Ігоря Михайлишина про полон у бойовиків

У новому випуску програми “Звільніть наших рідних” на Громадському радіо спілкуємося про літературу, музику, полон та війну на Донбасі з екс-полоненим Ігорем Михайлишиним.

Ігор Михайлишин – піаніст Майдану, доброволець, колишній військовополонений, автор книги “Танець смерті: Щоденник добровольця батальону “Донбас”. Нещодавно написав свою другу книгу “Фуга 119”, в якій розповідає про своє перебування в полоні у бойовиків.

“Першу книгу я написав тому, що я пам’ятав своїх друзів, які загинули. Яка б у мене хороша пам’ять не була, я помічав, що якісь моменти, якісь слова, фрази – все це помалу стирається. Мені від цього було боляче. Я хотів якнайшвидше все зафіксувати. […] Щоб люди, читаючи про те, що тоді відбувалося не просто бачили, що в якийсь день загинуло 15, 20 чи 30 осіб, а щоб вони розуміли хто стоїть за цими цифрами. Розуміли про що вони думали, що вони хотіли, які в них були почуття”, – зізнається Ігор.

Програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цій програмі, є виключною відповідальністю її авторів.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

6 − two =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля