Звільнення Ернеста Аметова. Інтерв’ю з його адвокатом Айдером Азаматовим

У новому випуску програми “Звільніть наших рідних” на Громадському радіо говоримо з Айдером Азаматовим, адвокатом нещодавно звільненого політв’язня Ернеста Аметова.

Ернеста Аметова заарештували 11 жовтня 2017 року разом із 5 іншими кримськими татарами у місті Бахчисарай. Їх звинувачували в участі у місцевому осередку організації Хізб ут-Тахрір, яка в Росії вважається “терористичною”.

16 вересня ростовський суд виправдав і звільнив з-під варти одного із обвинувачуваних у так званній “справі Хізб ут-Тахрір” Ернеста Аметова. Решта семеро обвинувачуваних отримали терміни від 13 до 19 років колонії суворого режиму.


“До 2014 року кримські татари спокійно жили. Ніякого “екстремізму”, “тероризму” не було. А потім всі раптом стали причетними”. – сказав у розмові з нами Айдер Азаматов.
Айдер розповів нам про деталі справи Ернеста Аметова і дав відповідь на питання чому став можливим безпрецедентний виправдувальний вирок у політично мотивованій справі.

Програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цій програмі, є виключною відповідальністю її авторів.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

fourteen − three =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля