Інтерв’ю з Наріманом Мемедеміновим

У новому випуску програми “Звільніть наших рідних” на Громадському радіо говоримо із нещодавно звільненим українським політв’язнем Наріманом Мемедеміновим.
 
Ось лише кілька важливих тез з інтерв’ю Нарімана:

“Наш народ стільки часу добивався того, щоб приїхати додому. І зараз через чиєсь бажання, хотіння чи прихіть ми не збираємося звідси їхати”.

“Підтримати тих, хто перебуває в ув’язненні можна добрим словом – листівкою чи листом. Достатньо навіть кількох речень, щиро написанних людиною.

Також, підтримати можна матеріально – передачами. Я отримував передачі. Це дуже приємно. Це дуже підтримує. Ти розумієш, що ти не один. Водночас, велика подяка та відчуття поваги формується до людей, які не шкодуючи сил і часу цим займаються”.
 
Друзі, нагадуємо, що кожен може написати кілька рядків підтримки бранцям Кремля. Як це зробити та куди адресувати лист детально розписано на нашій сторінці за цим посиланням – https://bit.ly/30aDhY5 
 
Програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цій програмі, є виключною відповідальністю її авторів.

 

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

seventeen + two =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля