Політвязень Кремля Олексій Стогній вийшов на волю

Політв’язень Кремля Олексій Стогній, якого окупаційна адміністрація Криму незаконно утримувала у колонії в місті Керч – вийшов на свободу за закінченням терміну ув’язнення. Це сталося у кінці січня 2020 року, але родина воліла не повідомляти про цей факт, аби не наражатися на ризики при виїзді з окупованого півострову на материкову Україну. Наразі Олексій у Києві та йому ніщо не загрожує.
Ось що написала дружина Олексія – Оксана Стогній у фейсбуці: «Нарешті він вдома!!! Коханий чоловік і найкращий тато для наших донечок!!! Ми дочекалися, сім’я разом, ми щасливі!! Хочу, щоб таку радість зустрічі мала кожна родина, яка ще чекає на свого рідного. Це буде, в це треба вірити! Дякую всім, хто був поруч в цей непростий час. Разом ми сила!!!».
Олексій Стогній входив до списків на «обмін», які Україна передавала на перемовинах з Росією та вимагала звільнення.
Нагажаємо, арештували Олексія у листопаді 2016 року. Так званий суд в анексованому Сімферополі засудив громадянина України Стогнія до 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Строк дали за «незаконне перевезення, а також виготовлення зброї і боєприпасів». Хоча арештували Стогнія по справі так званих «кримських диверсантів, звинувачували у підготовці диверсій у Криму, але довести це так і не змогли.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

20 + 14 =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля