Дружина політв’язня Лимешка: «Мого чоловіка погрожують вбити за іслам»

Українському політв’язню Кремля Геннадію Лимешко, якого російська влада утримує у виправній колонії №6 у Ставропольському краї, погрожують вбивством співробітники установи. Про це повідомила дружина Геннадія – Ірина Лимешко.

У 2018 році Геннадій прийняв іслам, що за словами дружини, й стало однією з причин погроз.

«Останніми днями співробітники колонії, де знаходиться мій чоловік, здійснюють психологічний тиск, говорять, що вб’ють його, бо той прийняв іслам, а ще є українцем. Перестрівають його, кажуть що пристрелять. Особливо часто погрожує співробітник колонії Тимур Алихманович», – розповідає дружина політв’язня.

Ірина Лимешко звертається до правозахисних організацій, державних органів влади, а також ісламських організацій – вжити екстрених дій для порятунку чоловіка. Просить Міністерство закордонних справ терміново подати запит на відвідини Геннадія консулом та публічно вимагати від російської влади припинити чинити тиск на чоловіка та гарантувати йому безпеку.

Нагадаємо, у 2018 році суд в анексованому Криму засудив українця Геннадія Лимешка до 8 років колонії. Російські спецслужби звинуватили Лимешка у нібито підготовці диверсій.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

six − 5 =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля