Померла мати політв’язня Олександра Стешенка – Діна. Збираємо кошти на допомогу для оплати боргів за ліки

14 червня 2019 у лікарні в Харкові померла мати політв’язня Олександра Стешенка – Діна. Похорон відбудеться 17 червня. У жінки залишилися літні батьки та син Сашко, якого окупаційна влада Криму продовжує утримувати в колонії за політичними мотивами.

Довгий час Діна лікувала гангрену ніг і вже йшла на поправку. За словами родичів днями жінці раптово стало зле, у критичному стані вона перебувала декілька днів. Для забезпечення всіми необхідними ліками батьки Діни набралися кредитів та боргів (лікування коштувало 4 тис. грн на день). Нажаль, жінку це не врятувало. Приносимо свої співчуття родині…

Батьки-пенсіонери залишилися сам на сам з боргами. Якщо ви можете допомогти літнім людям – перерахуйте, будь ласка, будь-яку суму на картку батька Діни – Михаїла Микитовича Яценко – 4102 3212 4585 3006. 

Нагадаємо, 11 квітня 2018 р. на адміністративному кордоні з окупованим Кримом російські силовики затримали харків’янина Олександра Стешенка. Про його зникнення на гарячу лінію громадської організації «КримSOS» повідомила мати Олександра – Діна. За її словами, причиною затримання на КПВВ «Чонгар» стала нібито невідповідність з фотографією в паспорті. Пізніше стало відомо, що Стешенко відбуває адміністративний арешт в ІТТ м. Сімферополь в окупованому Криму. Однак після закінчення терміну арешту 25 квітня, коли харків’янина мали відпустити, до спецприймальника підігнали мікроавтобус без номерів, на якому Стешенка вивезли в невідомому напрямку. З того часу його місцезнаходження залишалося невідомим. Через декілька днів ФСБ РФ заявила, що в Криму «розкрита» діяльність екстремістської організації, до складу якої входить харків’янин Олександр Стешенко.

Українські правозахисні організації виступили на захист Олександра та заявили про політичні мотиви переслідування Сашка окупаційною владою Криму.

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

seventeen − 17 =

©2020 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля