Родичі заручників Кремля відкрили сайт про свою боротьбу за звільнення політв’язнів

Рідні заручників Кремля, що працюють у складі “Об’єднання родичів політв’язнів Кремля” відкрили сайт https://www.relativespp.org, що розповідає про українських політичних в’язнів яких викрала та незаконно утримує Російська Федерація. Завдяки повноцінному інформаційному ресурсу рідні мають змогу доносити інформацію до суспільства, знаходити підтримку та допомогу серед українців, долучати до боротьби партнерські організації. Проект був створений волонтерськими силами PR-компанії ZELENI.AGENCY.

Ігор Котелянець, брат політв’язня Євгена Панова, голова Об’єднання: “За останні 5 років більше 100 українців стали політичними заручниками Кремля. Їх переслідують за проукраїнські погляди та активізм. Фабрикують справи, які російська пропаганда використовує для підтримки фейку про існування фашистів-бандерівців. Звинувачують наших рідних у тероризмі, диверсіях, шпіонажі та інших нісенітницях. Чинять тортури та знущаються. Ми прагнемо захистити близьких та мріємо повернути їх додому. У боротьбі за волю українських політв’язнів Кремля ключовою силою є комунікації. Ми щиро вдячні Артему Зеленому, Андрію Кудріну та Олексію Лазареву за соціальний проект створення сайту для нашого Об’єднання. Це допоможе поширювати інформацію про наших рідних, залучати партнерів та отримувати допомогу від всіх, кому небайдужа доля Сенцова, Панова, Балуха, Кольченка, Карпюка, Гриба, Дудки, Сущенко… більше сотні жертв політичних переслідувань Російської Федерації. А значить — сприяти наближенню їх свободи”.

На сайті публікуються важливі відеоматеріали для поширення, статті та новини, детальна інформація про діяльність громадської організації та потреби. Також кожен українець може морально підтримати будь-якого політв’язня, написавши йому персонального листа. Усі адреси можна знайти у спеціальному розділі. Іноді люди недооцінюють листування, як один з важливих способів підтримки ув’язненого. Насправді ж будь-яка комунікація з українцями важлива для людини, що страждає через свої переконання за ґратами.

Небайдужі також можуть підтримати українських заручників, надаючи громадському руху правову, інформаційну чи матеріальну допомогу. Навіть просте розповсюдження інформації про сайт та долю політв’язнів може допомогти.

За словами Ігоря Котелянця, новий сайт — це інформаційний ресурс з можливістю прямої комунікації з родинами політичних заручників. Це живі люди, які потребують допомоги та підтримки, поки їх батьки, діти, брати, чоловіки вимушені віддавати роки життя в’язницям Кремля. Родичі активно борються за волю бранців та вважають публічність – своєю головною зброєю. Запрошують всіх дізнаватися більше про цю проблему та вимагати активних дій від влади.

«Ми завжди шукали можливість допомогти справі звільненню українських бранців з російського полону, адже вважаємо, що боротьба за наших – обов’язок кожного громадянина України. Я вдячний, що Ігор Котелянець, довірив нам таке важливе завдання», Артем Зелений, директор PR компанії ZELENI.AGENCY.

Неполітичний громадський рух “Об’єднання родичів політв’язнів Кремля” було створено у грудні 2016 року. Серед головних задач руху — співробітництво з українською владою та міжнародними партнерами задля звільнення українських політв’язнів, чиї справи було сфабриковано за політичними мотивами. Це жертви агресивної політики керівництва Російської Федерації, яке продовжує незаконно ув’язнювати людей з політичних мотивів на своїй території та на захопленій території АР Крим.

Об’єднання родичів політв’язнів Кремля проводить моніторинг ситуації, слідкує за дотриманням основоположних прав політв’язнів, співпрацює з урядовими і неурядовими організаціями задля відстоювання цих прав.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

7 + eight =

©2021 Об’єднання родичів політв’язнів Кремля